SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST
 
KOSMETICKÝ ATELIÉR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kosmetický ateliér Srdeční záležitost, Lípová 511/15, Praha

 
 
 
 
 
kosmetika
 
 
 

Kosmetika

 
Nechte omládnout svou pleť a získejte přirozenou krásu, navštivte kosmetiku! Nabízíme široký rozsah kosmetických služeb a několikaleté zkušenosti.

Více informací
 
 
 
 
 
 
 
masáže
 
 
 

Masáže

 
Přijďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly. Provádíme nejrůznější typy masáží s cílem zlepšit vaši duševní i tělesnou pohodu.

Více informací
 
 
 
 
 
 
 
manikúra
 
 
 

Manikúra/pedikúra

 
Dopřejte si dokonalou péči o vaše nohy i ruce. Navštivte kosmetický salon v Praze 2 a nechte své nohy hýčkat profesionály.

Více informací
 
 
 
 
 
 
 
vizážistika
 
 
 

Vizážistika

 
Změňte svou vizáž tak, aby vynikla vaše osobnost. Nabízíme služby v oblasti vizáže. Zaměřujeme se na kompletní proměny vizáže.

Více informací
 
 
 
 
 
 
 
Vítáme Vás na našich stránkách!!!

Velice si vážíme Vašeho zájmu o našeho služby a zde je pár informací, které byste měli vědět, než nás navštívíte, ať už jako klient nebo obchodní zástupce kosmetických značek.

Co Vám můžeme nabídnout?
 • Našim klientkám a klientům nabízíme výběr toho nejlepšího, co si v současné době lze představit pod pojmem kosmetická péče.
 • Pečlivě vybíráme ty nejúčinnější přípravky a neustále sledujeme vývoj na trhu v oblasti kosmetických produktů, účinných látek, kosmetických postupů a estetických přístrojových ošetření.
 • Vybíráme jen opravdu kvalitní přípravky napříč kosmetickými značkami, které vždy otestujeme nejprve na sobě. Víme tedy, jak se budete při kosmetickém ošetření cítit a jaký výsledek můžeme očekávat.
Pracujeme výhradně s kosmeceutiky či luxusními kosmetickými značkami, které se umisťují na předních místech v žebříčcích kvality kosmetických produktů jako například Skeyndor, Ericson Laboratoire, Phyris, Germaine de Capuccini, Juliette Armand, Hydropeptide, aj. Nenajdete u nás přípravky volně prodejné ani přípravky ze systému MLM!!! Prosíme proto obchodní zástupce těchto značek, aby nás neoslovovali.

Spoluprací s firmou, která se zaměřuje na pronájem přístrojů, v našem ateliéru zajišťujeme široké portfolio ošetření nejmodernějšími estetickými přístroji. Dále spolupracujeme s pečlivě vybranými lékaři a dermatology, které pro nás zajišťují aplikaci injekčních výplní kyselinou hyaluronovou a botulotoxinu a dalších estetických zákroků v jejich ordinacích a klinikách.

Každé kosmetické ošetření probíhá zcela individuálně podle charakteru a potřeb Vaší pleti. Prosíme Vás proto, abyste si vymezili opravdu dostatek času pro ošetření, zvláště při první návštěvě u nás. Po telefonu nejsme schopni určit přesný čas procedury. Garantujeme minimálně 60 minutové ošetření, může to být ale i dvakrát tolik.

Z kapacitních důvodů nejsme schopni uspokojit ty klientky, které by rády absolvovaly jen barvení obočí nebo řas. Děkujeme proto za pochopení.

Důležité informace:
 • U nás nejde platit platebními kartami, avšak stálá klientela má po dohodě možnost po provedeném ošetření zaplatit převodem na účet.
 • Pokud jste se rozhodli, že pojedete do ateliéru autem, je možnost parkování za poplatek v obou směrech v zadní části ulice Lípová (před křižovatkou) nebo v ulicích okolo nemocnice.
 • Nemůžete-li se k nám dovolat, velmi se Vám omlouváme. Pravděpodobně pracujeme nebo se školíme. Na každý nezodpovězený hovor reagujeme ihned, jak je to možné.
 • Volné termíny na celý stávající měsíc jsou k dispozici na našich facebookových stránkách - Kosmetický ateliér Srdeční záležitost. Stačí napsat SMS s vybraným termínem a jménem na tel. 723 664 400.

 
 

Aktuální nabídka

 
 
 • Permanentky 2019 - lze koupit celoročně
 • 10x Kosmetických ošetření + 2 ošetření zdarma Roční VIP permanentka cena 14.500,-Kč
 • 5x Kosmetických ošetření + 1 ošetření zdarma Půlroční VIP permanentka cena 7.250,- Kč
 • 5 procedur SMART LUX 2.600,- Kč Ekzemy, rosacea, vrásky, regenerace, akné všech forem
 • 10 procedur SMART LUX 4.900,- Kč
 • Luxusní dárkové poukazy pro vaše blízké – cena a využití dle individuální domluvy
 
Dárkový poukaz - Kosmetický ateliér srdeční záležitost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kosmetický ateliér Srdeční záležitost
Lípová 511/15 (Pivovarský dům 1.n.p. )
120 00 Praha
Mobil: +420723664400

Provozní doba
Po-Ne 08:00 - 21:00
 
Show Profile