SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST
 
KOSMETICKÝ ATELIÉR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kosmetická péče

 

Konzultace

 
 
probíhá vždy při první návštěvě v ateliéru a dále dle potřeb klienta. Kosmetička nutně potřebuje znát dosavadní ošetřování pleti v domácích podmínkách, zdravotní stav , značku a druh jednotlivých produktů i pořadí, v jakém je používáte . Veškeré produkty, které potřebujete, vám doporučíme postupně v rámci několika návštěv u nás tak, jak vaši plet budeme postupně poznávat.

Veškeré přípravky z širokého sortimentu a značek a v různých cenových relacích, si v ateliéru můžete zakoupit. Neorientujeme se pouze na jednu značku přípravků. Neustále si udržujeme přehled nejúčinnějších přípravků na trhu dostupných pouze profesionálům. Vybírat můžete ze značek Skeyndor, Germaine de capuccini, Ericson Laboratoire, Hydropeptide, Inno-derma, Biomatrix, Md:ceuticals, Clinisoothe a kosmetologickou značky na vlasy a vlasovou pokožku DSD de Luxe.

Konzultace ohledně doporučení jednotlivých přípravků je zpoplatněna částkou 500,- Kč, která je poté odečtěna z hodnoty zakoupených produktů pro domácí péči.

 
 

Kompletní kosmetická péče

 
Ošetření obsahuje povrchové očištení pleti a odlíčení, peeling dle typu pleti, manuální hloubkové čištení, ultrazvukové dočistění, koncentrát dle typu pleti, maska dle typu pleti, záverečné ošetření (tonizace, serum krém) dle typu pleti.

 

Rozšířené pory

 
Celkem snadno lze pokožku dostat do kondice ošetřením v ateliéru, hloubkové čištění a ošetření poru je třeba v pravidelných intervalech. Klient si většinou nastaví časové rozpětí tak, aby se udržel zdravý a jemný vzhled pokožky. Je nutná spolupráce klienta při domácí péči a dodržování každodenní rutiny.
 

Akné

 
Při první návštěvě probíhá podrobná analýza možných příčin domluvíme časový plán ošetření dle rozsahu potíží a probereme dosavadní aktivitu v boji proti vašemu problému. První ošetření je vždy informativní jak pro klienta, tak pro ošetřující kosmetičku. Nelze dopředu říci, jak konkrétní plet bude na ošetření reagovat, záleží na rozsahu onemocnění a povaze příčin. Obecně se dá říci, že u 80% klientek,které nás vyhledají, dojde již po prvním ošetření k postupnému utlumení zánětlivých projevů. Naprosto nezbytná je spolupráce klienta při domácí péči.
 

Rozacea

 
Onemocnění mazových žláz, snadno se dá zaměnit za akné, protože některé projevy vypadají podobně. Rozacea neboli růžovka má několik fází, v počátečním stadiu se klient často ani problému nemusí všimnout, popřípadě nesprávně vyhodnotí možné příčiny začervenání. Nedá se vyléčit, dá se udržet pod kontrolou různými postupy ošetřování v ateliéru i speciálními produkty pro domácí péči.
 

Vrásky

 
povrchové vrásky lze velmi dobre ošetřit různými druhy peelingů a zapracováním účinných latek do pleti. Mimické vrásky lze uvolnit a regenerovat pravidelnou masáží a aplikací přípravků tzv. botox-like účinkem. Výborné výsledky jsou dosaženy pravidelným mikrojehličkováním, kdy dochází k zvýšené produkci kolagenových a elastinových vláken.
 

Pigmentové skvrny

 
speciální koktejly peelingů určených na bělení pigmentových skvrn jsou prakticky jediný způsob likvidace nežádoucího pigmentu. Vhodná je kombinace s mikrojehličkováním. Aplikace v podzimních a zimních měsících. Informujte se na výhodné permanentky, lze domluvit individuální cenu.
 

Jizvičky po akné

 
Kombinace peelingů s mikrojehličkováním přináší velmi dobrý efekt a celkové zlepšení vzhledu a vyrovnání kožního reliéfu.