SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST
 
KOSMETICKÝ ATELIÉR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Služby kosmetického ateliéru

 

LED Fototerapie SmartLux

 
 
SmartLux je přístroj nové generace pro bezpečnou a účinnou fototerapii. Vysoký výkon přístroje a nejprestižnější certifikace v oboru zdravotnické techniky přináší významný posun v kvalitě ošetření. Tzv. čisté světlo dodá vaší pleti velké množství energie, která rychleji a efektivněji redukuje veškeré nepříznivé projevy. Barva světla se zvolí podle typu problému, který chceme řešit.

Unikátní tvarovatelná hlavice se plně přizpůsobí ošetřované části těla nebo obličeje, tím nedochází k žádným ztrátám při aplikaci. SmartLux lze využít samostatně, před masáží nebo v rámci kosmetického ošetření.

 
 
  • Problémy s vlasy - lze kombinovat s ampulkami panthenolu, křemíku apod.
  • Akné všech forem - působí přímo na zánětlivé procesy
  • Podpora hojení - pooperační jizvy, opary, regenerace po estetických zákrocích
  • Svalové a kloubní bolesti

Doba ošetření: 10-20 minut
 
 
 
 
 
 
 
 

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ BEZ PODRÁŽDĚNÍ PLETI

 
Používáme speciální metodu hloubkového čištění, kde kombinujeme různé metody klasické s moderními tak, aby výsledek byl perfektní, bez zbytečného podráždění, a účinky přetrvaly co nejdelší dobu po ošetření. Ošetření je vhodné pro teenagery od 12+ i zralejší typy pleti, mužskou pleť i velmi citlivou až ekzematickou pokožku. Nutná je vždy spolupráce klienta při domácí péči. V nabídce máme výběr velmi kvalitních a účinných přípravků, které udrží pleť v co nejlepší formě mezi jednotlivými návštěvami.
 

REGENERACE A ANTI-AGING

 
Nabízíme velmi účinné metody, které dokáží udržet pleť bez vrásek nebo je velmi výrazně eliminovat, jedná se o ucelené procedury v rámci kosmetických značek, chemické peelingy nebo velmi účinné ošetření dermorollerem. POWER HYALURONIC - 100% ultrahydratační péče, dodává neustálou hydrataci 24 hodin, zlepšuje vzhled vrásek způsobených dehydratací, zlepšuje vzhled kožního reliéfu a hrubé pleti POWER RETINOL - retinol je jedna z forem vitaminu A, který plní velmi významnou roli při tvorbě a udržování buněk pleti. Používá se v různých koncentracích, avšak jen ty nejlepší značky obsahují množství retinolu potřebného k získání viditelných výsledků. V současné době se jedná o jednu z nejúčinnějších látek v kosmetice. Zlepšuje vzhled jizev, např. po akné, zpomaluje vznik vrásek a redukuje vrásky již vzniklé, pomáhá odstraňovat skvrny, aktivuje cirkulaci, regeneruje a viditelně omlazuje pokožku. GLOBAL LIFT - špičkové ošetření s liftingovým účinkem. Maska ve formě náplasti obohacená hydrolyzátem kolagenu a organickým křemíkem umožňuje dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Speciální péče o ochablou, zralou pleť s příznaky fotostárnutí.
 

CHEMICKÉ PEELINGY MESOSYSTEM BEZ ZAČERVENÁNÍ

 
Účinné řešení tam, kde běžná kosmetická péče nestačí. Dokáží odstranit nejrůznější kosmetické defekty - vrásky, akné, hyperpigmentaci, zjemnění hrubé pleti, ošetření mastné pleti, ucpaných pórů atd. Mohou se aplikovat samostatně nebo začlenit do běžného kosmetického ošetření, takže účinky jsou velice příznivé a výrazné. Výhodou těchto peelingů je maximální šetrnost k pokožce, po ošetření nemusíte slevovat ze svých běžných aktivit.
 

DERMOROLLEROVÁ MESOTERAPIE

 
Vysoká účinnost při ošetření hlubokých, výrazových vrásek, zpevnění kontur obličeje a vyrovnání jizviček např. po akné. Tato metoda spočívá v aktivaci vlastního kolagenu a vpravování koktejlu účinných látek namíchaných přesně na míru dané pleti. Metoda je vhodná i pro tělové ošetření - celulitidy a strií.
 

Pyratine XR

 
Kosmetické přípravky s ověřenými mimořádnými účinky proti vráskám, zarudnutí pleti a pleti se sklonem k zánětům vč. aknozní.
 

Pyratine-6

 
Pyratine-6 - kosmetické přípravky s ověřenými mimořádnými účinky proti stárnutí pleti, vráskám a obnovu kožních buněk. Výrobce: firma SENETEK USA, krémy obsahují patentované látky na bázi cytokininů s přírodním původem brzdící stárnutí pleti.
 

Ceník

 
Kosmetické ošetření základní (bez masáže) 790,-
Kosmetické základní ošetření (s masáží) 890,-
Koktejl účinných látek dle typu pleti od 190,-
Chemické peelingy 1 250,-
Chemické peelingy s hloubkovým čištěním 1 450,-
SmartLux LED Fototerapie samostatně 590,-
SmartLux LED Fototerapie v rámci kosmetického ošetření nebo masáže 390,-
OŠETŘENÍ AKNE STOP chemický peeling + hloubkové čištění + SmartLux LED Fototerapie 1 550,-
Power C+ - s vitaminem C a granátovým jablkem, ozdravení poškozené pleti (SKEYNDOR) 1 350,-
Power Hyaluronic - ultrahydratační péče s aquaporiny (SKEYNDOR) 1 350,-
Power Retinol - ozdravení, regenerace, omlazení, vyrovnání reliéfu (SKEYNDOR) 1 350,-
Global lift - lifting, kontury obličeje, projasnění (SKEYNDOR) 1 350,-
Eternal - řada obsahující kmenové buňky, výrazné omlazující účinky (SKEYNDOR) 1450,-
Hydraclinic - 3 úrovně hydratace a regenerace tkáně (ERICSON LABORATOIRE) 2 150,-
Supreme DHE.Age - tkáňová regenerace, buněčná obnova, zpevnění (ERICSON LAB.) 2 250,-
Dermorollerová mesoterapie obličej/tělo 1 490,-
Dermoroller 0,2mm/0,5mm obličej/tělo (cca 25 ošetření) 855,-
Hloubkové čištění dekoltu/zad (ke kosmetickému ošetření) 250,-
Trvalá na řasy + barvení řas 590,-
Tvarování obočí samostatně 80,-
Barvení obočí/řas 80,-
Depilace horního rtu 80,-
Depilace horních končetin 280,-
Depilace nohou 370,-
Ošetření pokožky rukou ke kosmetickému ošetření hydratační/regenerační/omlazující (peeling, termozábal, ošetření krémem) 220,-
Ošetření pokožky rukou - bělení pigmentových skvrn 790,-