SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST
 
KOSMETICKÝ ATELIÉR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přístrojová ošetření

 

Skin scrubber - ultrazvuková špachtle

 
 
nezbytná součást ošetření, kde ultrazvukové vibrace 28000krát za sekundu odstraní necistoty i z jemných porů, skvěle plet dočistí a napomáhají její revitalizaci. Je standartní součástí ošetření u nás a nelze aplikovat samostatně.
 
 

Ultrasonic – vysokofrekvenční masáž

 
pomáhá při aktivaci kožních buněk, zvyšuje teplotu v pokožce o cca 1st.C, tím stimuluje krevní oběh, podporuje a aktivuje tok lymfy. Podporuje větší hydrataci pleti a zlepšuje i její pružnost. Indikace při standardním ošetření, pokud to plet vyžaduje. Nelze aplikovat jako samostatné ošetření.
 

Dermapen – mikrojehličkování

 
využívá systém automatické vibrace, kde se vysokou rychlostí vysouvají drobné jehličky, rozrušují povrch pokožky, a tím stimulují plet, která postupně značně vytvářet nová kolagenová a elastinová vlákna. Při současné aplikaci a zapracování účinných látek do pleti je tato metoda špičkou v kosmetickém ošetření a lze tím dosáhnout výborných výsledků v boji proti stárnutí pleti, odstraňování nežádoucí pigmentace a vyhlazování a vyrovnání jizviček po akné apod. není třeba používat anestetický krém.

Výhody: vertikální vpichy nepoškozují epidermis, rychle vpichy s automatickým nastavením hloubky vpichů minimalizují bolestivost při ošetření, je možné aplikovat i na delikátní oblasti kolem oč a úst, jednorázové nástavce jsou samozřejmosti a zabraňují přenos infekce.
 

LED Fototerapie SMART LUX

 
SmartLux je přístroj nové generace pro bezpečnou a účinnou fototerapii. Vysoký výkon přístroje a nejprestižnější certifikace v oboru zdravotnické techniky přináší významný posun v kvalitě ošetření. Tzv. čisté světlo dodá vaší pleti velké množství energie, která rychleji a efektivněji redukuje veškeré nepříznivé projevy. Barva světla se zvolí podle typu problému, který chceme řešit.

Unikátní tvarovatelná hlavice se plně přizpůsobí ošetřované části těla nebo obličeje, tím nedochází k žádným ztrátám při aplikaci. SmartLux lze využít samostatně, před masáží nebo v rámci kosmetického ošetření.
 
 
  • Problémy s vlasy - lze kombinovat s ampulkami panthenolu, křemíku apod.
  • Akné všech forem - působí přímo na zánětlivé procesy
  • Podpora hojení - pooperační jizvy, opary, regenerace po estetických zákrocích
  • Svalové a kloubní bolesti
  • Regenerace a rejuvenace pleti
  • Rosacea

Doba ošetření: 10-20 minut